Elektryczna Maszyna Moczowego Czarne Złoto Złoto Gatling Bubble Gun Children Automatic Bubble Blowing Toy Gun Fan Function Combo

Tagi: пузырчатая maszyna miłości, mega пузырчатая broń, pęcherzyki pistolet maszynowy, maszyna bańka maszyna pies, maszyna powietrza moczowego, paintball karabin maszynowy, Пузырчатая broń, broń duża пузырчатая maszyna, wzór пузырчатая maszyna, bubble karabin elektryczny.

zł3.60 zł7.08

• Feature 2: Пузырчатая broń
  • numer modelu: Пузырчатая Zabawka
  • Materiał: PLASTIK

Dzieci Automatyczny Гатлинг Bubble Gun Zabawki Lato Mydło Woda Bańka Urządzenie 2-w-1 Elektryczny Bańka Maszyna Dla Dzieci Prezent Zabawki

Oznaczone punkty:

1、Zasilanie 3 baterie typu AA: Ciekawa dmuchawa liści, która wytwarza strumień pęcherzyków.Z realistycznym wyglądem i świeżymi kwiatami, ta zabawka bańka dmuchawa-to jest to, czego potrzebujesz.Po prostu włóż 3 baterie typu AA (nie wchodzą w skład zestawu), kliknij na пузырьковую płyn i naciśnij spust, wiele pęcherzyków będzie wyrzucony!

2,Zawierać rozwiązanie moczowego: Z powodu problemów z logistyką пузырьковую płyn, być może, będzie musiał regulować samodzielnie, aby praktyczna zdolność dziecka została wzmocniona!

Zastosowanie 3、szerokie: Nasz samochód moczowego bardzo jest stosowna dla kryty i na świeżym powietrzu, można również wykorzystać jako prezent partii, urodziny lub rocznicę.Niezależnie od tego, czy planujesz zorganizować imprezę dla swoich dzieci lub świętować ich urodziny, nasze bubble gun-jest punktem kulminacyjnym imprezy.

4,Preferowany materiał: Wykonane z wybranego materiału ABS, jest wytrzymały i ma silne właściwości bezpieczeństwa.Nie szkodzi ludzkiemu organizmowi.Пузырчатая maszyna nadaje się do gier i rozrywki dzieci.

5,2-w-1 Zastosowanie: Ten samochód moczowego można używać jako letni wentylator ze zdalną głowicą moczowego. 2-w-1 zastosowania, uczynić was szczęśliwymi z nim!

Specyfikacja:

Rozmiar: proszę zobaczyć stronę szczegóły

list przewozowy:

Super maszyna moczowego*1