5d Diy Pełna okrągłych diamentów haft, malarstwo Bałwan Mikołaj diament dekoracje do domu Świąteczny prezent

Tagi: pryzmat xs max.

zł19.45 zł24.63
  • W magazynie
  • w42886

• Rodzaj wzoru: Kreskówka
  • Ramka: No
  • Obszar wklejania: Pełna
  • Skorzystaj z: Obrazy
  • Pochodzenie: CN(Origin)
  • Materiał: Żywica
  • Ilość kolorów: 1-30
  • Opakowanie Zewnętrzne: TORBA PAPIEROWA
  • Typ zestawu: TAK
  • Rodzaj handlu hurtowego: No
  • Sposób Pakowania Płótna: Zwinięty W Rulon
  • Kształt rombu: Przez cały
  • Forma: Pojedynczy
  • Styl: Europejski i amerykański styl

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU~~~~

Wasze wsparcie zawsze jest naszą motywacją

Kochanie ,uważaj !sprzedaliśmy diament

obrazy są полуфабрикатом, dawka, który nie zawiera ramkę.

O Wysokości :

Rozmiar obszaru roboczego :30 *40 cm

Rozmiar obrazu:25*35 cm

DIY diamentowa malarstwo charakterystyka:

1. DIY diamentowa malarstwo może pracować i uczyć się, aby zmniejszyć stres, emocjonalne regulację, aktywne myślenie, zwiększyć pewność siebie.

2. DIY diamentowa malarstwo może być używany do dekoracji prowadzony przez pokoje, uczynić życie bardziej harmonijne.

3. DIY produkcja może mieć poczucie osiągnięcia, zdolności i wytrwałość pielęgnować cierpliwość, osoby starsze i dzieci są odpowiednie.

4. Proces produkcji jest prosty, można utworzyć krótki czas, aby zakończyć.

5. DIY painting diamond znakomicie przekazywać swoim znajomym i bliskim, aby wyrazić życzenia podziel.

6. DIY diamond draw osób w każdym wieku może być wykonany tak, jak, w tym dzieci, członków rodziny i tak rodzina cieplejsza.

DIY Diamentowa malarstwo etapy produkcji:

1. Otwórz pudełko i sprawdź specjalne narzędzia do rysowania diamentów.

2. Wypróbuj kolor diamentu żywicy, położony w porządku kodowania.

3. Rozwiń taśmowy rysunek powyżej, można zobaczyć wiele znaków, odpowiednich kolorowego kodowania.

4. Zgodnie z odpowiednim kolorem zakodowany odpowiedni zacisk żywicy inkrustowane diamenty.

5. Przypuszcza się, że jeden rodzaj żywicy diamond jeden zestaw zakończy się szybciej.

6. Do tego, aby stworzyć idealne diamentową malarstwo, rysunki, zebrane w jednym miejscu, nie muszą pozostać застрявшими diamentami.

7. Aby wyciąć dobrą figurę na rysunkach, przytrzymaj posortowane matrycy zainstalowanej w płaszczyźnie materiału powyżej.

8. Do klejenia powinny być gładkie i zadbane, nie mają pęknięć.

9. po dobrej walki pozostała część szczeliny na claya odpowiada znaków diamentów.

10. Aby zakończyć dobry diamentowy wzór, umieść go w wybraną odpowiednią ramkę (nasz sklep nie udostępnia ramkę).

Napisz opinię

Pokrewne produkty