60 G Glinki Wulkanicznej Kawy Mydło Bar z Pępka Antycellulitowa Oczyszczająca Pasta Do Skóry i Wybielanie Ciała P8M4

Tagi: 3d formy jednorożec, mydło dla niemowląt do kąpieli, forma do mydła dziecięcego, stempel do mydła z żywicy, mydło do rąk, Goa, domowa forma do mydła, roztopić i wlać, koza, zupa dla dzieci.

zł8.34 zł11.90
  • W magazynie
  • w42854

• Składnik: Zestaw mydła
  • Funkcja: Czystość
  • numer modelu: HSX0540
  • Ilość: 1 szt.
  • marka: Pierwsze słońce
  • Typ elementu: Mydło
  • Miejsce pochodzenia: Chiny
  • Pochodzenie: CN(Origin)
  • CZYSTA MASA: 60 g
  • Typ mydła: Ręcznie robione mydło

Cechy:

Uwaga: pozostałe akcesoria nie są dołączone do zestawu.

100% nowa jakość

Specyfikacja: 60 g

Produkty obejmują: 60 g ręcznie robione mydło + 5 pępka naklejki

Główne składniki: wulkaniczne błoto, ekstrakt z czerwonego ryżu, ekstrakt kawy (COFFEA ARABICA), oliwa z oliwek, sorbitol

Wydajność: Głęboko w dolną warstwę skóry, poprawa mikrokrążenia, nasmarować i осветлите skórę, popraw swoją skórę, aby być silny i wrażliwy, i tworzy krzywa ciała.

Cechy: Głębokie oczyszczanie, smaruje skórę, poprawia mikrokrążenie, intensywnie nawilża skórę, tworzy krzywą

Okres trwałości podczas przechowywania: 3 lata

Uwaga: Pępek umieszcza się wewnątrz skrzyni

Uwagi:

1. Zwierzęta mile ręcznego pomiaru wynosi 2-5 r. Proszę, nie ma nic przeciwko twojej wymiany.

2. Ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor projektu.

Pakiet Zawiera:

1* ręcznie robione Mydło z wulkanicznej brudu

5* Kawałki naklejek pępka

Dziękuję za uwagę, możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat produktu .Miłego dnia!

Napisz opinię

Pokrewne produkty