5SZT MIC5841BN DIP-18 układ scalony IC chip


Tagi: dla чипового gniazda, tl062, zasilanie chipa, 18pin, układ scalony ic, 1k, tl062cp, 240k, chip-złącze, 18-stykowe.

zł16.68 zł17.40
  • W magazynie
  • w42392  • Pochodzenie: CN(Origin)
  • numer modelu: MIC5841BN

Witam w moim sklepie

Płatność

1) akceptujemy Alipay, Paypal , TT.Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie Płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

Wysyłka

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia MUSI być zgodny z twoim adresem dostawy.

4. Przedstawione obrazy nie są faktycznym przedmiotem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. CZAS PRZEJŚCIA usługa jest świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel - zadowolenie klienta!

7. Opłata do stanu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas dostawy:

Kraj Ok.Czas dostawy

Porcelanowa poczta lotnicza poczta

Stany Zjednoczone, wielka Brytania, Australia 20-30 dni roboczych

Kanada, Europa Zachodnia, Europa Północna, Europa Środkowa 20-30 dni roboczych

Inny kraj 20-30 dni roboczych

Fedex lub DHL Ameryka Północna, Australia, europa Północna, Europa Zachodnia, Europa Środkowa 3-7 dni roboczych

Inny kraj 5-10 dni roboczych

Zwrot/Zwrot

1. Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a MY NIE WYDA CI ZWROT LUB WYMIANĘ.NIE MA WYJĄTKÓW!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. Wszystkie zwracane produkty MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu, MUSISZ PODAĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy CI PEŁNĄ KWOTĘ wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, PO tym jak Kupujący i Sprzedający unieważnić transakcję z www.przedszkole94.pl.LUB można zdecydować się na wymianę.

4. Będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

Gwarancją

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. Wadliwe produkty MUSZĄ być zarejestrowane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Musisz nam powiedzieć, co to jest wada i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY PRODUKTÓW NIEOBJĘTYCH GWARANCJĄ.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na www.przedszkole94.pl!

Opinie

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, ZANIM dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie da się rozwiązać problemu, jeśli my o nich nie wiemy .

ZAPRASZAMY DO KOLEJNEJ WIZYTY


Napisz opinię

Pokrewne produkty