2020 Lato Dziecko Dziewczyny Sukienka Moda Koreański Kratę Z Krótkim Rękawem Odzież Dziecięca 2 3 4 5 6 Lat Dzieci Dla Dzieci Sukienki Ubrania Dla Dziewczyn

Tagi: pompę paliwa yzf 750.

zł61.60 zł78.99

• oddział 9: Sukienka dla dziewczynki
  • oddział 3: Sukienki dla Małych dziewczynek

Zapraszamy do naszego sklepu

Nazwa produktu: 2020 Letni Maluch Dziewczyna Ubierz Moda Koreański Kratę Z Krótkim Rękawem Odzież Dziecięca 2 3 4 5 6 Y Łóżeczka Dziecięce, Sukienki, Ubrania dla dziewczyn

Płeć: Kobieta

Rozmiar wiek: 18M-2T-3T-4T-5T-6T

Rozmiar do wysokości: 80-90- 100- 110-120-130

Materiał: bawełna

Styl: Modny,Codzienny,Piękny

Fit: Fit true to size,weź swój normalny rozmiar

Proszę, proszę, skontaktuj się poniżej, aby wybrać odpowiedni rozmiar.(Jednostka:cm)

Rozmiar Wiek Długość Biust*2 Wysokość ramienia 80 18 M 48 27 75 90 2T 50 28 85 100 3T 52 29 95 110 4T 58 30 105 120 5T 62 32 115 130 6T 66 34 125

Uwaga: 1. Proszę, pozwólcie 2~3 cm różnica ze względu na pomiar ręczny.Proszę potwierdzić swój rozmiar przed zakupem.Dziękuję! 2.Ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Gwarantujemy dokładnie taki sam styl, jak pokazano na zdjęciu, ale nie gwarantujemy, że towar będzie siedzieć na ciebie tak samo, jak na ten model.Dziękuję i szczęśliwego zakupu!

Jeszcze więcej pięknych rzeczy Proszę kupić w moim sklepie

1.Wiza

2. MasterCard

3. Moneybookers

4. Przelew bankowy

5. Western union

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2. Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności. 3. Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia MUSI być zgodny Z adresem dostawy. 4. Kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wyślemy szczegóły wśród 10 dni jak tylko twoja płatność zostanie zakończone. 5. USŁUGA TRANZYTU CZASU świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 6. Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkich transporcie międzynarodowym ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, co może mieć wpływ na szybkość sprawdzenia produktu.Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

1. Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 15 dni, aby przywrócić go od dnia jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a MY NIE WYDA CI ZWROT LUB WYMIANĘ.NIE MA WYJĄTKÓW!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. Wszystkie zwracane produkty MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu, MUSISZ PODAĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy CI PEŁNĄ KWOTĘ wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi dodatkami, PO tym jak Kupujący i Sprzedający unieważnić transakcję z www.przedszkole94.pl.LUB można zdecydować się na wymianę.

4. Będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

Twoje zadowolenie jest dla nas dążenie,więc jeśli coś sprawi, że niedosyt,(w tym nasz produkt i serwis,lub inna rzecz),to prosimy o kontakt, jesteśmy po to aby służyć ponownie zanim można umieścić zamówienie, aby zakwestionować, my postaramy się jak najlepiej, aby rozwiązać problem dla ciebie.

Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i naszych usług, proszę wyjdź pozytywne opinie (5 gwiazdek ) dla nas,jest dla nas bardzo ważne zaoferować państwu nasze najlepsze usługi w następnym razem.

Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zrobić lepiej, mam nadzieję być najlepszym dostawcą i innym, dziękuję!

Napisz opinię

Pokrewne produkty