WYDARZENIA 2014/2015

09.03.2015r. - Wszechnica edukacyjna

Serdecznie zapraszamy na wykład organizowany w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt. "Jak wspomagać rodziców i młodzież szkół gimnazjalnych w planowaniu kariery edukacyjno – zawodowej?” w dniu 9 marca 2015 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzi Pan Mirosław Żurek - doktor, nauczyciel akademicki wykładający m.in. zawodoznawstwo, metodykę pracy doradcy zawodowego i pedagogikę pracy , doradca zawodowy, pracownik naukowy Ośrodka Pedagogiki Pracy Innowacyjnej Gospodarki w Instytucie Technologii Eksploatacji w Radomiu.

Autor i współautor opracowań i artykułów, w tym dotyczących doradztwa i poradnictwa zawodowego. Koordynator, realizator krajowych i międzynarodowych projektów badawczych, w tym powiązanych z doradztwem edukacyjno-zawodowym w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

wszechnicazurek

9.02.2014r. - Wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład organizowany w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt."Dlaczego dzieci nie potrafią uczyć sie matematyki. Przyczyny i działania naprawcze.” w dniu 9 lutego 2015 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzi Pani Edyta Gruszczyk - Kolczyńska- profesor zwyczajny, doktor habilitowany, wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, członek senatu Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi.
Autorka podręczników, książek, artykułów i skryptów akademickich m.in. pionierskiej i wielokrotnie wznawianej książki
„Dziecko ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się matematyki”.

Jest autorką wielu publikacji poświęconych niepowodzeniom szkolnym dzieci oraz skutecznych narzędzi diagnozowania dzieci z poważnymi zaburzeniami rozwojowymi.
Od wielu lat wprowadza swój autorski program wspomagania rozwoju dzieci i ich uzdolnień matematycznych w przedszkolach eksperymentalnych na terenie całej Polski.

Drodzy Rodzice!

Dnia 5.02.2015r.,  o godz. 13.00 odbędzie się Bal Karnawałowy. W tym dniu dzieci przebierają się za różne postacie z bajek.

Drodzy Rodzice!

Dnia 6. 02.2015r. grupa IV wybiera się na warsztaty do biblioteki.

UWAGA!

Dnia 4.02.2015r. grupa IV obchodzi DZIEŃ KOTA. Bardzo prosimy o przebranie dzieci za koty.

KONKURS (gr. IV)

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym „Mały architekt Pałacu Kultury i Nauki”.

Zadanie polega na wykonaniu atrapy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Technika: praca przestrzenna.

Termin składania prac: 30.01.2015r. Tego samego dnia odbędzie się w grupie IV konkurs wiedzy o Warszawie.

Zajęcia otwarte gr. IV

Drodzy Rodzice!

Dnia 28.01.2015r. w gr. IV odbędą się zajęcia otwarte. Zapraszamy!

Świąteczny koncert charytatywny

Zaproszenie

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną Przedszkola nr 94 „Kraina Słonecznych Marzeń” zapraszają na „Świąteczny Koncert Charytatywny”.

Koncert odbędzie się 10 grudnia 2014r. o godz. 16.30 w Przedszkolu nr 94 „Kraina Słonecznych Marzeń” ul. Smoleńska 64 Warszawa.

W programie:

- występ zaproszonych aktorów;

- koncert z udziałem nauczycieli;

- kiermasz świąteczny.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony dla Domu Samotnej Matki w Warszawie.