WYDARZENIA 2014/2015

Oddaj książkę - stwórz bibliotekę - zainspiruj innych

Rozpoczynamy wielką zbiórkę książek dla dzieci !!

Książki nie mogą być zniszczone... Celem jest otwarcie bibliotek Małego Pacjenta w warszawskich szpitalach, przychodniach, domach dziecka i hospicjach.

Organizatorem Wielkiej Zbiórki Książek jest Fundacja „Rozwój”. Akcja trwa do 31 maja 2015

Więcej informacji na  www.zaczytani.org

Akcję na terenie przedszkola koordynuje Ewelina Biernacka

27.03.2015r. - "Pory roku, pory dnia"

Drodzy Rodzice!

Dnia 27.03.2015r. grupa IV wybierze się na wycieczkę do Muzeum Narodowego na warsztaty "Pory roku, pory dnia".

Warsztaty rozpoczynają się o godz. 12.00

Osoby zainteresowane proszę o wpłatę 5zł do dnia: 20.03.2015r.

24.03.2015r. - Muzeum Chleba

Drodzy Rodzice!

Dnia 24.03.2015r. grupa IV wybiera się do Muzeum Chleba.

19.03.2015r. - Lekcja w kinie

Drodzy Rodzice!

Dnia 19.03.2015r. o godz. 9.00 grupa III i V wybiera si,ę do Pałacu Kultury i Nauki na warsztaty "Lekcja w kinie"

koszt: 22zł

11.03.2015r. - Zajęcia otwarte

Drodzy Rodzice!

Dnia 11.03.2015r. grupa IV weźmie udział w zajęciach otwartych w Szkole Podstawowej nr 28 im. Stefana Żeromskiego.

09.03.2015r. - Wszechnica edukacyjna

Serdecznie zapraszamy na wykład organizowany w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt. "Jak wspomagać rodziców i młodzież szkół gimnazjalnych w planowaniu kariery edukacyjno – zawodowej?” w dniu 9 marca 2015 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzi Pan Mirosław Żurek - doktor, nauczyciel akademicki wykładający m.in. zawodoznawstwo, metodykę pracy doradcy zawodowego i pedagogikę pracy , doradca zawodowy, pracownik naukowy Ośrodka Pedagogiki Pracy Innowacyjnej Gospodarki w Instytucie Technologii Eksploatacji w Radomiu.

Autor i współautor opracowań i artykułów, w tym dotyczących doradztwa i poradnictwa zawodowego. Koordynator, realizator krajowych i międzynarodowych projektów badawczych, w tym powiązanych z doradztwem edukacyjno-zawodowym w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

wszechnicazurek

9.02.2014r. - Wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład organizowany w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek pt."Dlaczego dzieci nie potrafią uczyć sie matematyki. Przyczyny i działania naprawcze.” w dniu 9 lutego 2015 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzi Pani Edyta Gruszczyk - Kolczyńska- profesor zwyczajny, doktor habilitowany, wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, członek senatu Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi.
Autorka podręczników, książek, artykułów i skryptów akademickich m.in. pionierskiej i wielokrotnie wznawianej książki
„Dziecko ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się matematyki”.

Jest autorką wielu publikacji poświęconych niepowodzeniom szkolnym dzieci oraz skutecznych narzędzi diagnozowania dzieci z poważnymi zaburzeniami rozwojowymi.
Od wielu lat wprowadza swój autorski program wspomagania rozwoju dzieci i ich uzdolnień matematycznych w przedszkolach eksperymentalnych na terenie całej Polski.

Drodzy Rodzice!

Dnia 5.02.2015r.,  o godz. 13.00 odbędzie się Bal Karnawałowy. W tym dniu dzieci przebierają się za różne postacie z bajek.